Clanul*redbull*
Bine ati venit pe siteul petrila.idle.ro .va rugam sa va anregistrati pe siteul nostru Wink
Clanul*redbull*
Bine ati venit pe siteul petrila.idle.ro .va rugam sa va anregistrati pe siteul nostru Wink
Clanul*redbull*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Acest Forum reprezinta clanul *redbull*
 
HomeHome  Portal*Portal*  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» sa ne cunoastem mai bine ;)
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 7:44 pm by *oneKid**

» care-i serverul???
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:23 pm by *oneKid**

» model cerere intrare an clan
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 4:00 pm by victor

» cerere in clan!!!!!!!!!!!!!PLS ACCEPT
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 3:04 pm by victor

» CERERE IN CLAN PLS CONTACT LA ID DE MESS NICO543
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 3:01 pm by victor

» Instalare HLBooster [Win]
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 3:36 pm by DjRudolf

» Cerere Admin Street|Clan^[DjRudolf]^cL
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 3:28 pm by DjRudolf

» Ash crea shi eu in clan
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeTue Nov 24, 2009 1:48 am by Scream

» Cer voie sa intru in clan!
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 11:11 pm by Guest

» Lista Neagra
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 3:31 am by oneKid

» esti sigur???
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 2:23 am by Guest

» AntiCSDoS!
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:10 am by oneKid

» Download Fraps!!
regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:05 am by oneKid

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Forum
Radio Redbull
Click pe poza pentru a asculta BEST RADIO HIT in winamp
Radio Redbull
Click pe poza pentru a asculta BEST RADIO HIT in winamp

 

 regulament jucatori si regulament admini

Go down 
2 posters
AuthorMessage
AlExY
Administrator
Administrator
AlExY


Numarul mesajelor : 164
Puncte : 54104849
ati place forumul??? : 8
Data de inscriere : 23/07/2009
Varsta : 27
Localizare : nicoresti

regulament jucatori si regulament admini Empty
PostSubject: regulament jucatori si regulament admini   regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 4:24 am

REGULAMENT

Va rugam cu cea mai mare seriozitate sa cititi regulamentul si sa-l respectati regulile , pentru a juca linistiti pe serverul DR.BULLET.RO de DeathRun.

REGULI PLAYERI
1.BUG-ul este INTERZIS -> Slay/Ban 100min
2.Limbajul trivial este pedepsit. -> Slay/Ban 60 min
3.Nu aveti voie sa reluati harta dupa ce ati cazut. -> Slay
4.Respectati adminii ca sa va respecte si ei pe voi.
5.Respectati de asemenea , toti jucatorii .
6.Fara abuz la butoane ( tero !) ... maxim 2-3 ori atat ! -> Slay/Kick
7.Fara reclama la alte servere/forumuri alte adrese www. decat cele care aparatin redbull!
8.Fara coduri !!! -> BAN PERMANENT
9.Fara nickuri scurte sau "untouchable" daca stiti la ce ma refer (gen ` ) , ca doar nu poti sa-i dai kick lu ala , dar o sa primiti ban cei cu numele " ` " sa vedem care-i smecher . Fara nickuri jignitoare .

Si restu ar trebui sa stiti dupa cei 7 ani de acasa , cum sa va comportati civilizat . Cam atat pentru playeri.

REGULI ADMINI

Se vor aplica aceleasi reguli ca la playeri dar cu responsabilitati in plus.

1.Trebuie NEAPARAT sa faceti un bind pentru reclama. Dati copy/paste in consola la Counter-Strike si pe urma Enter.

Quote:
bind "tasta" "amx_say Va rugam sa vizitati forumul nostru pentru admine/etc https://cs-redbull.forum.st/


Unde scrie tasta trebuie sa inlocuiti doar cuvantul tasta cu litera tastei pe care o doriti.
Mai exact , sa zicem ca in loc de tasta va fi v , cand apasati pe butonul v , pe ecran in chat va aparea cu amx_say acel mesaj , care , este obligatoriu!
ATENTIE ! NU scoateti ghilimelele , doar inlocuiti ,, tasta '' cu o litera , si pe urma copy / paste in consola si enter.

2.Fara abuz de admin , fara suferinte , pentru smechereli folositi cartierul,strada etc , nu smechereli in spatele "sticlei" , va rugam frumos .
3.Cine vrea admin aveti obligatia sa-l trimiteti pe forum si sa faceti cat mai multa reclama pe server forumului.
4.Ban permanent se da doar la cei care intra cu coduri , aim , speed , bad b0y si alte tampenii si
CELOR CARE FAC RECLAMA.
5.Trebuie sa fiti un exemplu pentru jucatori , fara dat in spectacol (prea mult ) .
6.Fiti caterincosi si de treaba , amabili si pentru inceput fiti ingaduitori cu jucatorii , mai multe slay-uri/kick-uri decat ban-uri .

Pentru ban-uri se va folosi comanda amx_ban nume .
Pentru kick-uri se va folosi comanda amx_kick nume .
Pentru slay-uri se va folosi comanda amx_slay nume .
Pentru slay-team se vor folosi comenzile amx_slayteam @ct - pentru ct , amx_slayteam @all - pentru toti , si amx_slayteam @t - pentru terro.
Pentru SS (poze) se va folosi comanda amx_ss nume

Cum va logati -> setinfo _cs parola inainte sa intrati pe server , cei care aveti adminele facute pe IP nu va trebuie sa va mai logati.


REGULAMENT BY AlExY

Cam atat , o sa se mai schimbe/adauge reguli pe masura ce ma trezesc si eu .

Va asteptam pe server !!!!

~~~https://cs-redbull.forum.st/ ~~~

Cine deacord cu mine Razz


Last edited by AlExY on Tue Sep 08, 2009 4:26 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
fantoma16
Administrator
Administrator
fantoma16


Numarul mesajelor : 648
Puncte : 54855968
ati place forumul??? : 18
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 30
Localizare : constanta

regulament jucatori si regulament admini Empty
PostSubject: Re: regulament jucatori si regulament admini   regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 4:25 am

io sunt de acord gj tineo tot asa
Back to top Go down
https://cs-redbull.forum.st
AlExY
Administrator
Administrator
AlExY


Numarul mesajelor : 164
Puncte : 54104849
ati place forumul??? : 8
Data de inscriere : 23/07/2009
Varsta : 27
Localizare : nicoresti

regulament jucatori si regulament admini Empty
PostSubject: Re: regulament jucatori si regulament admini   regulament jucatori si regulament admini Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 4:26 am

Wink da alex Razz
Back to top Go down
Sponsored content





regulament jucatori si regulament admini Empty
PostSubject: Re: regulament jucatori si regulament admini   regulament jucatori si regulament admini Icon_minitime

Back to top Go down
 
regulament jucatori si regulament admini
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Clanul*redbull* :: regulament servere-
Jump to: