Clanul*redbull*
Bine ati venit pe siteul petrila.idle.ro .va rugam sa va anregistrati pe siteul nostru Wink
Clanul*redbull*
Bine ati venit pe siteul petrila.idle.ro .va rugam sa va anregistrati pe siteul nostru Wink
Clanul*redbull*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Acest Forum reprezinta clanul *redbull*
 
HomeHome  Portal*Portal*  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Latest topics
» sa ne cunoastem mai bine ;)
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeTue Apr 27, 2010 7:44 pm by *oneKid**

» care-i serverul???
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeMon Apr 26, 2010 11:23 pm by *oneKid**

» model cerere intrare an clan
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 4:00 pm by victor

» cerere in clan!!!!!!!!!!!!!PLS ACCEPT
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 3:04 pm by victor

» CERERE IN CLAN PLS CONTACT LA ID DE MESS NICO543
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 3:01 pm by victor

» Instalare HLBooster [Win]
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 3:36 pm by DjRudolf

» Cerere Admin Street|Clan^[DjRudolf]^cL
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 3:28 pm by DjRudolf

» Ash crea shi eu in clan
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeTue Nov 24, 2009 1:48 am by Scream

» Cer voie sa intru in clan!
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 11:11 pm by Guest

» Lista Neagra
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 3:31 am by oneKid

» esti sigur???
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 2:23 am by Guest

» AntiCSDoS!
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:10 am by oneKid

» Download Fraps!!
Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 1:05 am by oneKid

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Forum
Radio Redbull
Click pe poza pentru a asculta BEST RADIO HIT in winamp
Radio Redbull
Click pe poza pentru a asculta BEST RADIO HIT in winamp

 

 Regulamentul Membrilor clanului *redbull*

Go down 
2 posters
AuthorMessage
fantoma16
Administrator
Administrator
fantoma16


Numarul mesajelor : 648
Puncte : 54855968
ati place forumul??? : 18
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 30
Localizare : constanta

Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Empty
PostSubject: Regulamentul Membrilor clanului *redbull*   Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeMon Sep 07, 2009 8:30 am

1... Membri clanului ReDbUlL sunt nevoiti sa fie activi pe forum ....ca de exemplu sa posteze anumite tutoriale pt cs
2. .. Membri clanului nu au voie sa riposteze daca nu joaca intr-un meci ....deoarece meciurile vor fii 5 vs 5 si vor fi selectati cei 5 dupa placul meu ....fiti linistiti toti veti juca in meciuri
3... Doar Administratori pot sa raspunda la cereri de apartinere in clan si in topikul cu marire de rang

Care nu respecta aceste reguli vor fi suspendati din clan....
Back to top Go down
https://cs-redbull.forum.st
AlExY
Administrator
Administrator
AlExY


Numarul mesajelor : 164
Puncte : 54104849
ati place forumul??? : 8
Data de inscriere : 23/07/2009
Varsta : 27
Localizare : nicoresti

Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Empty
PostSubject: Re: Regulamentul Membrilor clanului *redbull*   Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 4:17 pm

si nu are voie sa apartina din 2 clanuri de ex eu sunt din redbull si sa mai fiu intrun clan nu este voie. cine deacord cu mine
Back to top Go down
fantoma16
Administrator
Administrator
fantoma16


Numarul mesajelor : 648
Puncte : 54855968
ati place forumul??? : 18
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 30
Localizare : constanta

Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Empty
PostSubject: Re: Regulamentul Membrilor clanului *redbull*   Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 11:50 pm

da asa este daca aflu ca este cineva din 2 clanuri fara discutie este dat afara
Back to top Go down
https://cs-redbull.forum.st
AlExY
Administrator
Administrator
AlExY


Numarul mesajelor : 164
Puncte : 54104849
ati place forumul??? : 8
Data de inscriere : 23/07/2009
Varsta : 27
Localizare : nicoresti

Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Empty
PostSubject: Re: Regulamentul Membrilor clanului *redbull*   Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 2:45 am

ok Wink Razz eu sunt intrun clan unul si bun Very Happy adica redbull
Back to top Go down
fantoma16
Administrator
Administrator
fantoma16


Numarul mesajelor : 648
Puncte : 54855968
ati place forumul??? : 18
Data de inscriere : 10/05/2009
Varsta : 30
Localizare : constanta

Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Empty
PostSubject: Re: Regulamentul Membrilor clanului *redbull*   Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 3:29 am

Smile)) asa vb
Back to top Go down
https://cs-redbull.forum.st
Sponsored content





Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Empty
PostSubject: Re: Regulamentul Membrilor clanului *redbull*   Regulamentul Membrilor clanului *redbull* Icon_minitime

Back to top Go down
 
Regulamentul Membrilor clanului *redbull*
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Regulamentul Membrilor clanului *redbull*
» *redbull*Ro[G]u3
» eu as vrea la sv de zm

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Clanul*redbull* :: Regulamentul Membrilor-
Jump to: